Travelie to połączenie niemieckiej precyzji z nowoczesnym światowym wzornictwem.

W roku 1949 Anna i Gerhard Winkler – przedsiębiorcy z Hamburga, założyli firmę wówczas pod nazwą „Gerhard Winkler+Co.–Taschenfabrik“ z której z biegiem lat powstała marka bagażu podróżnego Travelite.

Marka Travelite jest jednym z najważniejszych producentów bagażu w tym regionie. Firma od zawsze pracuje przy użyciu najnowszych materiałów i technologii. Produkcja wszystkich walizek Travelite podlega stałej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich, jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

W drugim pokoleniu w roku 1969 do firmy przystąpili Gisela Nannen (z domu Winkler) i Christian Nannen. Marka Travelite została uwypuklona  i wzmocniona. Produkcja została przeniesiona najpierw do Ameryki Południowej a potem rozszerzona i przeniesiona do Azji. W trzecim pokoleniu w roku 1999 do firmy przystąpił Jan-Oliver Nannen. W roku 2006 grono udziałowców zostało rozszerzone o Alfreda Grubera, od roku 2002 dyrektora sprzedaży firmy Travelite. 

Historia firmy Travelite do dzisiaj jest naznaczona osobistą siła, innowacyjną elastycznością i bezprecedensowym ukierunkowaniem na potrzeby klientów.

Travelite – idealne połączenie siły tradycji i wizji przyszłości.

Od ponad 60 lat Firma Travelite jest liderem w tworzeniu nowych pomysłów na rynku  travel industry. Kontynuując tym samym motto przewodnie założyciela. W myśl tej idei  Travelite tworzy niepowtarzalne pomysły i produkty. To marka znana z innowacyjności i funkcjonalności. Koncern Travelite w roku 2012 wykupił markę TITAN ugruntowując tym samym pozycję niekwestionowanego lidera w branży. 

Product added to wishlist

This site uses cookies. Learn more about the purpose of their use and the possibility of changing Cookies settings in your browser.