Titan jest niemiecką marką o zasięgu globalnym, która zajmuje czołową pozycję w sprzedaży produktów branży travel industry.

To niekwestionowany lider w produkcji walizek, toreb podróżnych, biznesowych, sportowych i dziecięcych. Koncern Travelite w roku 2012 wykupił markę TITAN ugruntowując tym samym pozycję lidera w branży.

Firma kładzie ogromny nacisk na  najwyższą jakość oraz funkcjonalność. Dzięki badaniom technologicznym  wytrzymałości materiałów Titan proponuje produkty o najwyższych standardach jakościowych i funkcjonalnych.

Do ich produkcji stosuje lekkie materiały technologii EVA oraz specjalnie zaprojektowane kółka gwarantujące wygodę podróży.

Pierwsza na świecie walizka  z poliwęglanu wyprodukowana została właśnie przez firme Titan. Była to linia walizek z kolekcji Titan 5th Element. Z kolei klasyczny model Titan X2 wystawiany jest na sprzedaż w legendarnych domach towarowych Bloomingdales Department Store na 5th Avenue w Nowym Jorku.

Bagaż marki Titan jest zgodny z wymogami IATA (suma długości, szerokości i wysokości bagażu nie może przekraczać 115cm), Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych w zakresie wymiarów, jakie powinien mieć bagaż zabierany na pokład samolotu. W 2010 roku Titan przeniósł produkcję bagażu z polikarbonatu do Niemiec.

Kolekcje produkowane w Bawarii to : 5th Element, Xenon Plus, X2 Flash, Backstage. 

Wszystkie produkty marki TITAN objęte wieloletnim okresem gwarancyjnym.

W roku 2010 marka TITAN otrzymała po raz kolejny nagrodę German Leather  Goods Awards za najlepszy design i funkcjonalność na Międzynarodowych Targach w Offenbach.

Dynamiczny rozwój marki Titan i jej spektakularny sukces to wynikowa  koncentracji na nowoczesnych technologiach produkcji oraz wykorzystaniu  innowacyjnych  materiałów.

Wybierając produkty Titan zapewniasz sobie komfort w każdej podróży.
Product added to wishlist

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.