Travelite to niemiecka precyzja połączona z wyrafinowanym, nowoczesnym wzornictwem.

W 1949 roku Anna i Gerhard Winkler - handlowcy z Hamburga założyli firmę pod nazwą Gerhard Winkler+Co. - Tashenfabrik", która z czasem stała się marką bagażu podróżnego Travelite.

 

Marka Travelite jest jednym z najważniejszych producentów bagażu w tym regionie. Firma zawsze korzystała z najnowszych materiałów i technologii. Produkcja wszystkich walizek podróżnych podlega stałej, ścisłej kontroli w celu zagwarantowania jakości użytych materiałów, ich przetwarzania oraz przestrzegania surowych norm społecznych i etycznych.

 

W drugiej generacji do firmy dołączyli w 1969 roku Gisela Nannen (z domu Winkler) i Christian Nannen. Firma Travelite została wzmocniona i skonsolidowana. Produkcja została najpierw przeniesiona do Ameryki Południowej, a następnie rozszerzona i przeniesiona do Azji. W trzecim pokoleniu Jan-Oliver Nannen dołączył do firmy w 1999 roku. W 2006 roku do grupy udziałowców dołączył Alfred Gruber, który jest dyrektorem handlowym firmy od 2002 roku.

 

Do tej pory historia firmy Travelite naznaczona była osobistą siłą, innowacyjną elastycznością i bezprecedensowym skupieniem się na potrzebach klientów.

 

Travelite - doskonałe połączenie siły tradycji z wizją przyszłości.

Od ponad 60 lat firma Travelite jest liderem w tworzeniu nowych pomysłów na rynku turystycznym. Tym samym kontynuuje filozofię przewodnią założyciela. Zgodnie z tą ideą Travelite tworzy unikalne pomysły i produkty. Marka słynie z innowacyjności i funkcjonalności. W 2012 roku Travelite Concern zakupił markę TITAN, dzięki czemu stał się niekwestionowanym liderem w branży.


Product added to wishlist

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.