Polityka prywatności i bezpieczeństwa

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane były dobrze zabezpieczone. Poniżej znajdą Państwo informacje jakie dane, w jaki sposób są i w jakim celu mogą być gromadzone, przetwarzane i wykorzystywane przez sklep internetowy www.titan-travelite.com.pl.

  Dane osobowe, które przekazują nam Państwo w związku z korzystaniem z usług naszego sklepu internetowego są przetwarzane przez firmę BTL FORMS EFFECTIVE ADVERTISING SP. Z O.O. zarejestrowanej w Warszawie przy ul. Kołacińska 66, NIP: 5242806821 która jest, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), administratorem tych danych - jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych.

Dane, które są zbierane za pośrednictwem strony internetowej  oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji:

• imię,
• nazwisko,
• ulica i numer domu,
• kod pocztowy, miasto,
• data urodzenia,
• adres e-mail.  

Dane będą gromadzone, przetwarzane lub wykorzystywane, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę,  jedynie w celu realizacji złożonego zamówienia, procedury odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) oraz reklamacji.

Informujemy, że nie przechowujemy danych dotyczących kart płatniczych lub kredytowych naszych Klientów. Dane te przetwarzane są wyłącznie przez elektroniczny system bankowy umożliwiający płatności on-line.

 W każdej chwili mają Państwo prawo do:
• wglądu 
• edycji 
• usunięcia podanych danych.  

Aby tego dokonać, muszą Państwo zalogować się w naszym sklepie internetowym i dokonać edycji bądź usunięcia danych.  

Nasz sklep internetowy może odsyłać Państwa do innych stron internetowych, gdzie zasady polityki prywatności mogą być regulowane w odmienny sposób - nie ponosimy za to odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności lub zawartość takich stron.    

Prosimy pamiętać, że odwiedzając naszą stronę mogą Państwo pozostać całkowicie anonimowi.  

Pytania oraz zastrzeżenia dotyczące niniejszej polityki prywatności proszę kierować pod adres: support@titan-travelite.com.pl

Product added to wishlist

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.